دانلود آخرین نسخه برنامه (اپلیکیشن) شاد آموزش و پرورش | نسخه 2.6.3

کلاس اینترنتی ما (مومکا) – شاد (Shad)، نام اپلیکیشن ( برنامه ) رسمی وزارت آموزش و پرورش می باشد که در پایان سال 1398 و با توجه به شیوع کرونا و نیاز به آموزش مجازی دانش آموزان مورد بهره برداری قرار گرفت.

شبکه اجتماعی دانش آموزان که تحت عنوان شاد منتشر شده است زمینه ای را فراهم می کند که دانش آموزان بتوانند از طریق فضای مجازی هم با یکدیگر و هم با معلمان خود در تعامل باشند و طبق برنامه درسی تعیین شده از سوی مدیران مدارس در کلاس های مجازی حضور پیدا می کنند.

برنامه ( اپلیکیشن ) شاد shad

این برنامه با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام ShadApp بامالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است. بهتر است مدیران محترم مدارس به موارد زیر توجه داشته باشند. مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی، اپلیکیشن شاد را باید روی دستگاه اندرویدی خود نصب داشته باشند. البته برای سهولت، لینک دانلود توسط مرکز فناوری وزارت برای کلیه مدیران محترم مدارس ابتدایی پیامک می شود. زمان و نحوه ورود و بهره برداری مدارس متوسطه، متعاقبا توسط معاون محترم آموزش متوسطه اعلام می شود.

برای پاسخگویی به سوالات احتمالی مدیران محترم مدارس، معلمان گرامی و دانش آموزان عزیز، مرکز پاسخگویی ویژه ای با شماره تماس ( ۴۳۰۸۱-۰۲۱) پیش بینی شده و از ساعت ۹صبح لغایت ۱۴ در روزهای کاری پاسخگوی سوالات احتمالی است. در صورتیکه پیام رسانهای داخلی، شرایط و ضوابط مد نظر آموزش و پرورش را تامین و تضمین کنند، قابلیت افزوده شدن به پلت فرم شاد را خواهند داشت، لذا در حال حاضر انتخاب اولیه پیام رسانها توسط مدیران مدارس در سناد، منتفی است.


نسخه تحت وب افزوده شد!

با توجه به این که برای کاربران ویندوز و آیفون، نسخه مناسب برنامه نویسی شده است لذا آموزش و پرورش با در نظر گرفتن تدابیری شرایطی را فراهم نموده است که فرهنگیان و دانش آموزان گرامی و سایر کاربران بتوانند از امکانات شبکه مجازی دانش آموزان (شاد) استفاده کنند. این مهم با استفاده از نسخه تحت وب در دسترس کاربران قرار دارد.

به منظور ورود به صفحه برنامه شاد و همچنین رفتن به نسخه تحت وب شبکه اجتماعی دانش آموزان روی لینک زیر کلیک کنید.

ورود به نسخه تحت وب شاد


به محض انتشار اخبار و نسخه های جدید برنامه شاد، ما در همین صفحه برنامه را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهیم؛ همراه ما باشید.

دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن ( برنامه ) شاد برای سیستم عامل اندروید

مقالات مرتبط

نمونه گزارش پیشرفت تحصیلی توصیف عملکرد سامانه های سناد و سیدا دانش آموزان پایه ششم | متن تمامی درس ها | کلاس اینترنتی ما ( مومکا )

کلاس اینترنتی ما ( مومکا ) – متن نمونه گزارش پیشرفت تحصیلی توصیف عملکرد دانش آموزان پایه ششم ابتدایی در تمامی درس های این پایه…

نمونه گزارش پیشرفت تحصیلی توصیف عملکرد سامانه های سناد و سیدا دانش آموزان، پایه چهارم | متن تمامی درس ها | کلاس اینترنتی ما ( مومکا )

کلاس اینترنتی ما ( مومکا ) – متن نمونه گزارش پیشرفت تحصیلی توصیف عملکرد دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی در تمامی درس های این پایه…

نمونه گزارش پیشرفت تحصیلی توصیف عملکرد سامانه های سناد و سیدا دانش آموزان پایه پنجم | متن تمامی درس ها | کلاس اینترنتی ما ( مومکا )

کلاس اینترنتی ما ( مومکا ) – متن نمونه گزارش پیشرفت تحصیلی توصیف عملکرد دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی در تمامی درس های این پایه…

0 0 vote
ارزش و کیفیت مطلب
2 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات

خيلی خوب بود🙏🙏

خوب نیست هیچی نیست داخلش

2
0
دوست دارید عقاید خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟x
()
x